Home

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Home

Contact

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Contact

Jak vybrat ta správná garážová vrata?

0 Nezařazené No Comments

Garáž je dnes neodmyslitelnou součástí mnoha rodinných domů. Pokud i vy jeden máte, budou se vám hodit informace o tom, jak vybrat správná garážová brata sekční. Jelikož možností je na našem trhu více než dost, pojďme se společně podívat, podle čeho ta správná vybrat skutečně nejlépe. To první, na co je dobré hledět, jsou samozřejmě jejich rozměry. Ty by měly primárně odpovídat velikosti naší garáže, tedy vjezdového prostoru. S ohledem na to, aby přesně pasovaly a zároveň dobře izolovali, je vhodné skutečně důkladně přeměřit daný prostor a vybrat velikost opravdu správnou.

Nejenom bezpečnostní funkce

Dále je vhodné hledět také na to, aby byly dveře bezpečné. Tomu odpovídá nejenom technické provedení, vodicí lišty, kolejničky, nebo třeba použitý motor. Mají na to vliv třeba čidla, která zvládnou ihned zareagovat, pokud se jakýkoliv problém objeví. Díky tomu garážová vrata nepoškodí lak či karoserii, ale stejně tak neublíží vám nebo někomu jinému z rodiny. S bezpečností ale může souviset i funkčnost. Co je dnes samozřejmostí, to by měl být motorový pohon. Ten je samozřejmě ideální kombinovat s dálkovým ovládáním, což je z hlediska pohodlnosti to nejlepší, co dnes na trhu vůbec existuje.

Izolace a materiálové zpracování

Posledním kritériem výběru je určitě izolace. Dostatečná izolační vrstva v rámci jednotlivých materiálů totiž může zajistit úsporu i několik tisíc. Podobně jako různá těsnění. S ním ale souvisí také materiálové zpracování, které přispívá třeba i k dlouhé životnosti. A dokonalou ukázkou jsou garážová vrata Praha – tedy vrata využívané právě v tomto městě. S tím totiž souvisí třeba i výběr různých barev a dekorů, díky čemuž lze design garážových vrat přizpůsobit i tomu, jak aktuálně vypadá právě váš dům. I to je jedno velké pozitivum, které souvisí s možností bohatého výběru, a to i pro náročného zákazníka.

Garáž je dnes neodmyslitelnou součástí mnoha rodinných domů. Pokud i vy jeden máte, budou se vám hodit informace o tom, jak vybrat správná garážová brata sekční. Jelikož možností je na našem trhu více než dost, pojďme se společně podívat, podle čeho ta správná vybrat skutečně nejlépe. To první, na co je dobré hledět, jsou samozřejmě […]

Výrobci vrat

0 No Comments

Univers Tech s.r.o. Kladno, Praha, Plzeň.

 

TKX ENGENEERING, Teplice

 

IDEALNI VRATA s.r.o. – Úvoz 88/78, Veveří, Brno  (Ústředí)

 

Univers Tech s.r.o. Kladno, Praha, Plzeň.   TKX ENGENEERING, Teplice   IDEALNI VRATA s.r.o. – Úvoz 88/78, Veveří, Brno  (Ústředí)  

Garážová vrata

0 Nezařazené No Comments

Dnešní garážová vrata plní již více funkcí zároveň, nejen že jsou účelná, splňují estetické požadavky, ale také jsou velmi bezpečná. Garážová vrata budí vynikající dojem při stavbě nových rodinných domů, dům vypadá hodnotněji. Vrata se hodí rovněž do výrobních hal a různých budov. V dnešní době jsou již garážová vrata konstruována tak, aby plnili bezpečnostní úlohu proti vloupání.

Tepelná izolace

Pokud máte garáž nebo prostor, ke které budou vhodné garážové vrata dobře zateplenou, kvalitní garážová vrata mají vynikající zateplovací účinek, takže se teplota v této místnosti udrží za jakéhokoliv počasí a tím vytvoří perfektní klimatický účinek.

Nákup

Při koupi garážových vrat musíte zvážit, z jakého materiálu byste vrata chtěli. Čím kvalitnější zpracování povrchu garážových vrat, tím menší náklady spojené s provozem a snadnější údržba. Garážová vrata jsou daleko levnější a kvalitnější, než tomu bylo kdysi, dnes si můžete jednoduše shlédnout řadu zajímavých nabídek. Přednějším typem vrat jsou garážová vrata sekční. Jejich princip je řešen výsunem do sebe zapadajících sekcí, které vedou v drahách podél zdi. Sekční garážová vrata jsou chráněna proti korozi. Můžete si zakoupit jakékoliv provedení vrat a to v různých velikostech. Dnes je to velmi individuální, stačí se jen podívat na nabídky a domluvit se přímo s prodejcem.

Ovládání

Ovládání garážových vrat je vskutku jednoduché, buďto manuální nebo automatické prostřednictvím například dálkového ovládání. Varianta otevírání vrat dálkovým ovládáním je dnes velmi rozšířená a populární. Pocit, kdy přijíždíte k Vašemu domu, a dálkovým ovládáním si otevřete Vaše garážová vrata k příjezdové cestě, je pocit komfortu a pohodlí.

Dnešní garážová vrata plní již více funkcí zároveň, nejen že jsou účelná, splňují estetické požadavky, ale také jsou velmi bezpečná. Garážová vrata budí vynikající dojem při stavbě nových rodinných domů, dům vypadá hodnotněji. Vrata se hodí rovněž do výrobních hal a různých budov. V dnešní době jsou již garážová vrata konstruována tak, aby plnili bezpečnostní […]

Garážová vrata

0 Nezařazené No Comments

Sháníte garážová vrata? V tom případě jste na správném místě.

Garážová vrata jsou dnes určena nejen k rodinným domům ale i do firem a řady výrobních podniků, jsou bezpečná, velmi dobře splňují izolační účinky, bývají kvalitně zpracována a můžete si je navrhnout a objednat na míru. Nejoblíbenějším druhem jsou sekvenční garážová vrata, která jsou skládána do jednotlivých sekcí. Vedené jsou po drážce v obvodovém zdivu.

Koupě garážových vrat a volba materiálu

Rozhodnete-li se pro koupi garážových vrat, vyberte si kvalitní materiál, aby Vám vrata co nejdéle vydrželi, čím kvalitnější vrata totiž máte, tím snadnější je i údržba. Můžete si zvolit vrata z různých materiálů a to jak z kovů, tak i z různých plastů. Informujte se u prodejce o jeho nabídce. Garážová vrata vydrží daleko víc, díky antikorozním nátěrům je můžete užívat desítky let. Inovujte a investujte do praktických věcí, které denně můžete používat.

 

Ovládání

Ovládání garážových vrat je velmi jednoduché. Na výběr v dnešní době máte buďto ruční nebo automatické otevírání pomocí dálkového ovladače.

 

Záruka

Protože je pořízení garážových vrat ne zrovna nejlevnější investicí, dostáváte vždy ke garážovým vratům dlouholetou záruku a to jak mobility tak čistě na garážová vrata a jejich zpracování a kvalitu. Jen kvalitní vrata od ověřeného výrobce dokážou fungovat za každého počasí každý rok za použití snadné údržby!

Sháníte garážová vrata? V tom případě jste na správném místě. Garážová vrata jsou dnes určena nejen k rodinným domům ale i do firem a řady výrobních podniků, jsou bezpečná, velmi dobře splňují izolační účinky, bývají kvalitně zpracována a můžete si je navrhnout a objednat na míru. Nejoblíbenějším druhem jsou sekvenční garážová vrata, která jsou skládána […]

Poptávka

0 No Comments

Chcete se na něco zeptat? Chcete poslat poptávku?
Neváhejte nám níže napsat! Vašich zpráv si velmi vážíme! Děkujeme.

Typ vrat:
Barevné provedení vrat:
Ovládání: pohonemruční
Doplňky k motoru:
Šířka otvoru:
Výška otvoru:
Výška nadpraží
(rozměr mezi otvorem a stropem):

Kontaktní údaje

Jméno a příjmení:*
Firma:
Telefon:*
Email:*
Město (místo montáže):*
Poznámky:

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Prosíme opište kód z obrázku:
captcha

Názory expertů

0 No Comments

Otázka:

Mám zřejmě špatně namontována garážová vrata a firma co mi vrata montovala mi nebere telefon, můžete mi poradit nebo posoudit tyto vrata?

Odpověď:

Bohužel dnes existuje mnoho firem, které montovat vrata neumí, ale přesto se do toho pouští, nejsou na to dostatečně proškoleni, nečtou montážní návody a celkově podceňují montáž a nastavení systému vrat.  Dochází pak k tomu že se problém svádí na kvalitu vrat.  Je ale jednoduché jak tomu předejít, vrata neobjednat u firmy s menší než 10 let historií a s referenci vrat i větších realizací. Také nedoporučuji malé firmy i když to je někdy těžké rozlišit, protože na webu se i firmy o jednoho muže tváří jako gigant… Proto doporučuji osobní návštěvu firmy a klást správné otázky. Pokud již ale máte namontována vrata a je s nimi problém. A máte podezření na špatnou montáž, pak doporučuji prostudovat štítek vrat a kontaktovat výrobce, se žádostí o konzultaci.

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Otázka:

Mám garážová vrata se stropním motorem. Něco je asi špatně protože občas , tak jednou týdně když vrata zavírám se uprostřed zastaví a začnou opět otevírat. Co s tím?

Odpověď:

odpověď hledáme u experta

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Otázka:

Chci se zeptat, mám garážová vrata a když je větší déšť mám pod vraty a v garáži vodu. Co mi doporučíte.

Odpověď:

odpověď hledáme u experta

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

Otázka: Mám zřejmě špatně namontována garážová vrata a firma co mi vrata montovala mi nebere telefon, můžete mi poradit nebo posoudit tyto vrata? Odpověď: Bohužel dnes existuje mnoho firem, které montovat vrata neumí, ale přesto se do toho pouští, nejsou na to dostatečně proškoleni, nečtou montážní návody a celkově podceňují montáž a nastavení systému vrat. […]

Inspirace

0 No Comments

Na následujících fotografiích se můžete inspirovat garážovými vraty, jaké jsou designy, barvy, jejich vzájemná kombinace.

Na následujících fotografiích se můžete inspirovat garážovými vraty, jaké jsou designy, barvy, jejich vzájemná kombinace.

Vrata!

0 Nezařazené No Comments

Na tomto webu se dozvíte vše o vratech. Pokud stavíte a hledáte nestranné informace jste tu správně. Najdete zde informace na všechny typy vrat, jak privátních tak průmyslových.

U privátních jsou to vrata:

  • dvoukřídlá vrata
  • vyklápěcí vrata
  • sekční vrata
  • vrata s posuvem do boku
  • rolovací vrata

U průmyslových jsou to vrata

  • sekční průmyslová vrata
  • rolovací průmyslová vrata
  • posuvná průmyslová vrata do boku

Pokud jste odborník nebo stavitel a mate k tématu nestranné poznámky budeme rádi, když se s námi podělíte v diskuzi. Protože zde je na jednom místě nejvíce informaci, které jinde nezískáte.

V rubrice poptávka, můžete zaslat zadání vrat, kterou předáme společnosti specializující se na daný typ vrat. Doufáme že Vám tím pomůžeme k získání kvalitních vrat za rozumnou cenu. Avšak negarantujeme že nabídku od dodavatele skutečně obdržíte a neručíme za vaši případnou smlouvu s ním. To rozhodnutí a smluvní vztah, mezi vámo a dodavatelem není naším předměten zájmu a nemůžeme do něho zasahovat ani kdybychom snad chtěli.

Na tomto webu se dozvíte vše o vratech. Pokud stavíte a hledáte nestranné informace jste tu správně. Najdete zde informace na všechny typy vrat, jak privátních tak průmyslových. U privátních jsou to vrata: dvoukřídlá vrata vyklápěcí vrata sekční vrata vrata s posuvem do boku rolovací vrata U průmyslových jsou to vrata sekční průmyslová vrata rolovací […]